''JEDINSTVO DRŽAVE I DA NAS NE ISCEPAJU SPOLJA'' Građani iz Niša šalju jasne poruke sabornosti i sloge
U Nišu se danas održava centralni događaj svenarodnog sabora, a predsednik Srbije Aleksandar Vučić je pozvao sve građane da dođu i, na miran i dostojanstven način pokažu da se pristojna Srbija ne može pobediti, a građani, ne samo iz Niša, već iz cele Srbije koji su danas u ovom gradu, šalju poruke jedinstva.
FOTO: Novosti
Oči cele Srbije su danas uprte u Niš gde se održava svenarodni sabor, a iz cele naše zemlje građani stižu u Niš da podrže predsednika Vučića i čuju šta ima da poruči narodu i predstavi Pokret za narod i državu, ali i, što je najvažnije, nove stvari za dodatni prosperitet najvećeg grada na jugoistoku Republike Srbije.
- Jedinstvo države i da nas ne iscepaju spola- rekao je za ''Novosti'' građanin, koji je došao iz Gornjeg Milanovca da predstavi u Nišu svoje mesto i proizvode iz Šumadije.
O svenarodnom saboru u Nišu detaljno čitajte na našem blogu OVDE.
Preporučujemo
PREDSEDNIK SKUPŠTINE GRADA NIŠA ZA "NOVOSTI": Novaković na svenarodnom saboru (VIDEO)
17. 05. 2025. u 11:38
GUŽVA NA ŠTANDOVIMA: Građani masovno pristupaju Pokretu za narod i državu (FOTO/VIDEO)
17. 05. 2025. u 11:17
"GRAD NIŠ-GRAD VELIKOG SRCA" Golubović: Drago nam je što smo deo ove velike priče
17. 05. 2025. u 11:19
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (15)