''SAMO ON SPOSOBAN DA OSTVARI SVE STRATEŠKE INTERESE NAŠE ZEMLJE'' Macut poželeo brz oporavak Vučiću
PREDSEDNIK Vlade Srbije prof. dr Đuro Macut poželeo je danas u ličnoj poruci predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću brz oporavak i da što pre stabilizuje svoje zdravstveno stanje, jer je, kako je istakao Macut, lider poput Aleksandra Vučića potreban ne samo Srbiji i njenim građanima, već i celom regionu i široj međunarodnoj zajednici.

Foto: Printscreen
- Svestan sam koliki su svakodnevni pritisci, ali i psihički i fizički napori predsednika Vučića, jer izazovi sa kojima se on susreće na dnevnom nivou mnogo ljudi nikada i ne doživi. Zato apelujem na njega da posluša uvažene kolege sa Vojnomedicinske akademije, da vodi računa o svom zdravlju, jer je samo on sposoban da ostvari sve strateške interese naše zemlje i da pozicionira Srbiju tamo gde joj je mesto na karti Evrope i sveta. Pozdravljam njegov patriotski čin povratka u zemlju i poverenje u zdravstveni sistem Srbije - naveo je Macut.
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali izjavio je ranije večeras da je predsednik Vučić izašao sa VMA nešto posle 17.00 sati i da je bila njegova želja da srpskoj javnosti prenese njegove reči da mu je bolje, da se neće predati i da će nastaviti da radi.
Preporučujemo

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (20)