UZ BAJINE PESME: Novosađani koji pešače na skup u Beogradu stigli u Inđiju (VIDEO)

SRBI iz Novog Sada koji pešače na skup u Beogradu na koji je pozvao predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigli su u Inđiju.

УЗ БАЈИНЕ ПЕСМЕ: Новосађани који пешаче на скуп у Београду стигли у Инђију (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

U grad su ušli uz pesmu Baje Malog Knindže "Srpska atina".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (17)

IMALA SAM 43 KILOGRAMA, BILA NA IVICI ANOREKSIJE: Milena Ćeranić prošla pakao - Modrice su bile svuda