"KRIV SAM JER SAM ŽELEO DA PROĐE UVEK BEZ POLICIJE" Vučić: Oni koji su sve vreme pričali da su protiv nasilja su ustvari najobičnije siledžije

PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio da je gradonačelnik Niša na ponosit način odoleo priticima i da veruje da će nadležni organi zaštiti građane.

КРИВ САМ ЈЕР САМ ЖЕЛЕО ДА ПРОЂЕ УВЕК БЕЗ ПОЛИЦИЈЕ Вучић: Они који су све време причали да су против насиља су уствари најобичније силеџије

Foto: Prinstkrin

Vučić je rekao da sinoć nije ni spavao, jer nije verovao da stranci mogu da razore zemlju prljavim novcem i preko grupa za pritisak i njihovih medija, da mogu da nateraju neke građane Srbije da mogu da ide protiv svog naroda, da jure žene..

-  Sinoć ni policija nije uradila posao kako je trebalo, kao ni u Bogatiću i drugim mestima. Ja sam kriv, kriv sam jer sam želeo da prođe uvek bez policije, ne diraj nikog,a probaj da pokažeš da hoćeš ujedinjenje ljudi i nacije, da svi budu zajedno da poštuješ drugačije mišljenje. A oni koji su sve vreme pričali koji su protiv nasilja, oni su ustvari najobičnije siledžije, oni su jurili žene u Nišu, neke jurili jajima, gađali kamenicama. Gradonačelnik Niša je na ponosit način odoleo priticima, a to rade oni najgori, koji Kosovo smatraju nezavsnom državom, Republiku Srpsku genocidnom tvorevinom. Verujem da će nadležni organi morati da zaštite građane mnogo oštrije i suguran sam da će Srbija pobediti. Boriću se još jače i više da nasilje nikad ne pobedi - rekao je Vučić građanima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (14)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo