VUČIĆ UPUTIO REČI SAUČEŠĆA MILATOVIĆU POVODOM MASAKRA NA CETINJU: Nudimo svaku podršku i pomoć
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izrazio je saučešće predsedniku Crne Gore Jakovu Milatoviću povodom jezivog masakra na Cetinju i ponudio podršku državnim organima Crne Gore, kao i svaku vrstu pomoći od strane Srbije.
Foto: Tanjug
-Sa tugom, nevericom i dubokim žaljenjem primio sam vest o masakru na Cetinju, koji je odneo nevine živote i naneo neizmeran bol porodicama i sugrađanima stradalih.
Ovaj surovi čin bezumlja poziva sve nas da nađemo snagu i damo svu podršku onima koji su izgubili svoje voljene, kao i da zajedno nastavimo da se borimo za društvo u kojem će najviše ljudske vrednosti prevagnuti nad mržnjom i nasiljem.
U ovim teškim trenucima, u svoje i u ime građana Republike Srbije, izražavam duboko saučešće porodicama stradalih i građanima Crne Gore.
Neka vam snaga i solidarnost svih nas pomognu da prevaziđete ovaj ogroman bol.
Preporučujemo
SLUČAJ „GENERALŠTAB": Upozoravajući primer stanja u srpskom pravosuđu
18. 12. 2025. u 10:39
KAVELAŠVILI U SRBIJI: Vučić ga dočekao ispred „Palate Srbija“ (VIDEO)
18. 12. 2025. u 10:03
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)