Čovek sa jurišnom puškom predvodi proteste koje su najavili kao nemirne! (FOTO)

Novosti online

05. 11. 2024. u 18:05

DANAŠNJE proteste opozicije predvodi i Ivan Bjelić - poznat po tome što sa jurišnim puškama pozira na Instagramu a čime daje užasan primer mladim osobama koje mogu da potegnu za oružjem kao prošle godine u "Ribnikaru"!

Човек са јуришном пушком предводи протесте које су најавили као немирне! (ФОТО)

Foto: Printskrin

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (2)

KRAJ: Z1 ukida emitovanje ustaške emisije Bujica