VUČIĆ U LOZNICI: Predsednik će u narednih sedam dana sve aktivnosti obavljati u Mačvanskom okrugu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sve svoje državničke obaveze u narednih sedam dana obavljaće u Loznici.
Foto: Dragan Milovanović
Vučić će u Loznici privremeno imati svoju kancelariju.
Tokom boravka, kako se navodi u saopštenju kabineta predsednika, on će razgovarati sa građanima, učestvovati u različitim događajima i posetiti više sela, opština i gradova.
Vučić će posetu započeti u sredu, obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić-Tekeriš kod Šapca.
U saopštenju nije navedeno koje će sve gradove i opštine predsednik Srbije posetiti u tom periodu.
Vučić je 15. avgusta već išao u Mali Zvornik kako bi razgovarao sa građanima, a glavna tema bilo je iskopavanje litijuma u dolini Jadra. Predsednik Srbije ranije je najavio da će svoju kancelariju preseliti na sedam dana u Loznicu, a mediji prenose da će ona biti u lozničkoj kasarni.
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)