NASILJEM PROTIV SRBIJE: Park vojvode Vuka predviđen za pešake i idealan za decu
Neuređen prostor, neravne, klizave podloge, i duboke rupe, po pisanju pojedinih medija, navodno su nastale zbog proširenja pešačke zone u centru grada, u Parku vojvode Vuka, na Topličinom vencu. Prošetali smo ovim delom grada zajedno sa meštanima i utvrdili da su problemi koji se navode zapravo dezinformacija.

Foto: Printskrin
- Pojedini mediji govore da je ovaj kraj nepredviđen za pešake, da ima rupa i đubreta, ali ja to ne vidim. Ulice su ispravne, a parkić je idealan za decu. Sve je čisto i uredno - navela je žiteljka naselja, koja u ovom delu grada živi od samog rođenja.
- Ovde živim već 30 godina, odrastao sam na ovoj opštini i igrao sam se u ovom parku, kao i moja deca danas. Ovde nema nikakvih rupa niti gradilišta, a park je čist i uredan. Pozivam sve tajkunske medije da prošetaju sa nama parkom - rekao je meštanin ovog dela grada.
Na samom kraju razgovora stanovnici Topličinog venca imali su kratku i jasnu poruku za koaliciju "Nasiljem protiv Srbije": "Prestanite da lažete. Dođite i sami se uverite, jer vama narod više ne veruje."
(Informer)

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)