PROBRISELSKA OPOZICIJA JE SAUČESNIK U DELOVANJU ALJBINA KURTIJA Nestorović: Oni su mu dali rezoluciju EP kao argument protiv Srbije
DR Branimir Nestorović oglasio se povodom sramne rezolucije EP koju je, kako je naveo, probriselska opozicija dala Aljbinu Kurtiju kao argument.
Foto: D. Milovanović
- Aljbin Kurti je na sednici Saveta bezbednosti iskoristio današnju rezoluciju EP da napadne Srbiju. Probriselska opozicija u Srbiji dala mu je argument da napada Srbiju. Probriselska opozicija je saučesnik u delovanju Aljbina Kurtija protiv srpskog naroda na Kosovu i Metohiji - napisao je Nestorović na svom zvaničnom Iks nalogu.
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
KALINIĆ IZ ZATVORA "Ludost je bila ubiti Đinđića - imam dogovor i NEĆU da ga kršim, osim ako neko drugi progovori"
"TO SAMO idiot može da uradi i to premijera države. Van pameti!"
01. 11. 2025. u 22:07
Komentari (0)