VUČIĆ ČESTITAO ALIJEVU UBEDLJIVU POBEDU NA IZBORIMA: Siguran sam da ćete i dalje odlučno i mudro voditi zemlju ka prosperitetu i napretku
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić čestitao je azerbejdžanskom kolegi Ilhamu Alijevu ubdeljivu pobedu na današnjim predsedničkim izborima.
Foto: Instagram
- Čestitam dragom prijatelju na ubedljivoj pobedi na predsedničkim izborima u Azerbejdžanu. Siguran sam da ćete i dalje odlučno i mudro voditi zemlju ka prosperitetu i napretku, a da ćemo zajedno nastaviti putem jačanja prijateljstva i saradnje naše dve države i naroda - napisao je Vučić na društvenoj mreži Iks.
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev odneo je veliku pobedu na izborima u svojoj zemlji.
Preporučujemo
KAVELAŠVILI U BEOGRADU: U Palati Srbija u toku sastanak delegacija Srbije i Gruzije (VIDEO)
18. 12. 2025. u 10:03 >> 11:11
SLUČAJ „GENERALŠTAB": Upozoravajući primer stanja u srpskom pravosuđu
18. 12. 2025. u 10:39
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (50)