SRBIJA TREBA DA BUDE PONOSNA: Gujon i Brnabićeva posetili Kragujevac
KANDIDATI sa liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" Arno Gujon i Ana Brnabić posetili su Kragujevac i razgovarali sa građanima o postignutim rezultatima i o planu i programu za naredni period.
Foto: SNS
Učesnici su bili jedinstveni u stavu da Srbija ne sme da stane.
Arno Gujon je podsetio još jednom na reči Alfonsa de Lamartina, koji je rekao da su Srbi kao hrast, možete ga silom oboriti ili iseći, ali se saviti nikada neće.
- Srbija treba da bude ponosna, ponosna na sebe, na svoje rezultate, na svoju tradiciju i na svoje pretke. Negujući svoju slavnu istoriju, Srbija treba da gleda u budućnost - smatra Gujon.
Foto: SNS
Brnabićeva je ponovila da mi drugu otadžbinu nemamo i da je naša otadžbina Srbija, a narod naša snaga.
- Srbija donosi samostalno i odgovorno svoje odluke, o svim pitanjima važnim za našu zemlju, pita se naš narod. Za veće plate i penzije, za nova radna mesta, za nastavak ulaganja u infrastrukturu, za budućnost "ALEKSANDAR VUČIĆ - Srbija ne sme da stane".
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"ONA JE ZLA!" Ova poznata srpkinja je zaova Snežane Đurišić (FOTO)
"MALO je zla, ali je naša..."
02. 11. 2025. u 16:10
Komentari (81)