ŽRTVE SA KiM MU NIŠTA NE ZNAČE: Obradović i na godišnjicu pogroma sve vreme pričao o Vučiću
DOK se predsednik Srbije bori za interese građana Srbije, Boško Obradović nalazi za shodno da stalno govori loše o njemu! A koliko je opterećen Vučićem već dugi niz godina svi dobro znamo! Naime, sećamo se još obeležavanja 15-godišnjice martovskog pogroma na kojoj je sve vreme pričao o Vučiću!

Foto: Alo
Kada su se okupili tada ispred Skupštine, Boško i Đilas su, osim što su opkolili Predsedništvo, pričali samo o ujedinjenju protiv Aleksandra Vučića, a reči nije bilo o pogromu, o čemu svedoče i brojni snimci koji postoje sa tog događaja.

Foto: Alo
Boško Obradović u dva svoja govora ukupne dužine oko 18 minuta nijednom nije pomenuo pogrom srpskog naroda 2004. godine, nijednom nije pomenuo Kosovo i Metohiju!
Na taj tužan dan, 15 godina od etničkog čišćenja Srba sa KiM, proterivanja više od 4.000 ljudi sa svojih vekovnih ognjišta, ubistava, paljenja crkava i manastira na KiM, uključujući Bogorodicu Ljevišku, manastir Devič, Visoke Dečane i druge svetinje, "patriota" Boško Obradović ni jedan jedini put nije pomenuo ni pogrom ni Kosovo.
(Alo)
BONUS VIDEO: VELIKI APLAUZ ZA VUČIĆA: Predsednik stigao na skup u Pirotu

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

OTKAZAN KONCERT JELENE KARLEUŠE NA UŠĆU: Ovo je pravi razlog
KONCERT Jelene Karleuša je i zvanično otkazan.
02. 08. 2025. u 10:46
Komentari (0)