"PLAŠIM SE DA ĆE BITI JOŠ LOŠIJE" Predsednik najavio - Odluke narednih dana
OVO nije epilog, dovoljno je loše, ali plašim se da će biti još lošije i nisam slučajno rekao da ćemo u danima pred nama donositi odluke, rekao je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

Foto: Tanjug
On je tako odgovorio na pitanje novinara tokom obraćanja u Predsedništvu da li je ovo što se danas dešavalo na severu epilog situacije na KiM poslednjih meseci, počevši od učestalog hapšenja Srba, kao i da hitna pomoć nije mogla da dođe do Banjske da pruži pomoć.
Na pitanje koliko je ljudi tamo ugroženo i odsečeno od svega, bez pomoći, Vučić je rekao da o tome ne bi govorio iz mnogo razloga.
- Ovo je sve odgovaralo samo Albancima i onima koji ih podržavaju u protivpravnom antisrpskom delovanju - istakao je Vučić.
On je ukazao na to da su lagali sve vreme i godinu i po dana od početka rata u Ukrajini kako Srbija hoće da ratuje.
- Sve su slagali, a nikada nisu rekli izvini - primetio je Vučić. On je rekao i da se za dvojicu stradalih Srba zna da su iz Kosovske Mitrovice, ali da se još proveravaju imena, i izrazio saučešće porodicama.
- Izražavamo saučešće kao i porodici albanskog policajca - rekao je Vučić.
On je ponovio da je za sve kriv Aljbin Kurti.
- Da nije bilo albanske policije, nego da su bili srpski policajci nikada se ništa ne bi dogodilo. Kurti i oni koji ga puištaju da sve to radi - zaključio je Vučić.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"DEFINITIVNO KRAJ!" Verica i Veljko saopštili konačnu odluku
MODNA kreatorka Verica Rakočević nedavno je proslavila 40 godina uspešnog rada.
17. 06. 2025. u 17:39
Komentari (89)