"VIDELI SU OD KURTIJA": Vučić opoziciji - Skupite onih 85 odsto, pa da glasamo o poverenju predsedniku
08. 05. 2023. u 22:22
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić je tokom gostovanja na Hepi TV, istakao da će do kraja maja doći do političkih promena.
Povezane vesti
"STAĆEMO IM NA CRTU!" Vučić poslao važnu poruku opoziciji: Nemojte da se cepkate, udružite se i pobedite, ako možete
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas iz Bakua posle važnih sastanaka sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim te sa istaknutim privrednicima te zemlje.
17. 05. 2026. u 17:24
Vučić o izborima i opoziciji: Važno je da imamo snažnu opoziciju, i nismo im mi protivnici, imaju oni druge protivnike
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd.
23. 04. 2026. u 14:35
Najnovije iz rubrike
KOMENTAR: Komesarka Danica i pojas Majke Božije
A KAKO objašnjavate, pošto ste i posmatrač društva i odnosa, da posle 19 meseci od pada nadstrešnice i 18 meseci od masovnih protesta koji su počeli napadom na studente Fakulteta dramskih umetnosti, imamo pola miliona ljudi koji imaju potrebu da uđu u Hram da celivaju pojas?
03. 06. 2026. u 09:15
SAMO JEDNA TAČKA DNEVNOG REDA: Danas posebna sednica Skupštine Srbije
U SKUPŠTINI Srbije danas će biti održana Treća posebna sednica u Četrnaestom sazivu na kojoj će se obratiti predsednik Federalnog Nacionalnog saveta Ujedinjenih Arapskih Emirata Sakr Gobaš, koji boravi u zvaničnoj višednevnoj poseti Srbiji.
03. 06. 2026. u 09:10
SNAŽNA PORUKA PREDSEDNIKA: Samo jednu zemlju na svetu toliko volim da bih za nju sve dao! (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi video na društvenim mrežama, kojim je svima poslao jasnu poruku.
03. 06. 2026. u 08:23
"ALEKSANDAR VUČIĆ JE SVETSKI LIDER": Sagovornici "Novosti" objašnjavaju zašto predsednika Srbije slušaju i Istok i Zapad
OD PEKINGA do Vašingtona preko Brisela, predsednik Aleksandar Vučić poslednjih nedelja nalazi se u centru pažnje međunarodne javnosti. Poseta Kini, njegov intervju koji je podelio Donald Tramp, pozitivni osvrti Blumberga i predstojeći samit Evropske unije u Tivtu bili su povod da naši sagovornici ocene poziciju Srbije u aktuelnim globalnim okolnostima.
03. 06. 2026. u 07:30
KO JE ZAPRAVO "FETIŠAR"? Onaj koji stoji u redu da celiva Pojas ili onaj koji švercuje sado-mazo opremu iz Hrvatske
VEST da je Aleksej Kišjuhas (43), redovni profesor sociologije na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, zaustavljen na graničnom prelazu i da su mu u prtljagu pronađeni švercovani predmeti za sado-mazo degenerativne seksualne igrice, sablaznila je srpsku javnost. Jednako je srpsku pravoslavnu javnost sablaznila izjava „profesorke“ Marije Vasić u „Utisku nedelje“ da su vernici koji se poklanjaju Časnom pojasu Presvete Bogorodice fetišari.
02. 06. 2026. u 22:25
Komentari (88)