KAKO JE KURTIJEVA POLICIJA MALTRETIRALA SRBE IZ ŠTRPCA: Oglasio se Jevtić - Autobusi vraćeni jer "linija nije registrovana"
22. 12. 2022. u 18:00
POLICIJA lažne države je danas uoči velikog skupa na Rudaru zaustavila dva autobusa sa Srbima iz Štrpca, pretresla ih i legitimisala.
Povezane vesti

NA KRAJU JE BACILI U KONTEJNER: Tzv. kosovka policija na Brnjaku oduzela i pocepala zastavu srpskog pevačkog društva
TAKOZVANA kosovska policija je na punktu Brnjak kod Zubinog Potoka oduzela zastavu srpskog Udruženja žena centralnog Kosova i pevačke grupe "Kosovke" iz Batusa kod Kosova Polja, pocepala je i bacila u kontejner.
02. 09. 2025. u 12:00
Najnovije iz rubrike

JUTROS JE PREMINUO JOŠ JEDAN SLAVNI ČETNIČKI VOJVODA Šešelj otkrio: Nije im bilo spasa, to je snažan udarac Srpskoj radikalnoj stranci
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj saopštio je da je jutros preminuo slavni četnički vojvoda Branislav Gavrilović Brne.
25. 09. 2025. u 12:05

SRBIJA JE USTALA: "Građani protiv blokada" u nedelju u 17 časova u 200 mesta širom Srbije
SKUPOVI širom Srbije „Građani protiv blokada“ održaće se u nedelju, 28. septembra, sa početkom u 17 časova.
25. 09. 2025. u 11:36

NOVI UDAR NA SRBE: Priština zabranjuje spot Srpske liste jer pominju teror nad Srbima! (VIDEO)
NEZAVISNA komisija za medije zabranila je emitovanje predizbornog spota Srpske liste jer, po njihovom shvatanju, upotreba fraza „kako trpeti teror...“ , kao i „ponovo uspostavimo slobodu“ predstavlja kršenje ustavnog poretka Kosova, saopštio je potpredsednik Srpske liste Igor Simić.
25. 09. 2025. u 10:45

MIROSLAV ALEKSIĆ NAPAO STUDENTE BLOKADERE: "Propustili smo šanse zbog vas, sada Vučić diktira tempo i kontroliše situaciju!" (VIDEO)
LIDER Narodnog pokreta Srbija Miroslav Aleksić izjavio je da predsednik Srbija Aleksandar Vučić "diktira tempo" i da su blokaderi propustili sve prilike.
25. 09. 2025. u 09:02

"VERUJEM U BUDUĆNOST SRBIJE I ONO ŠTO DOLAZI": Nezaposlena mlada majka sprema se za veliki korak uz pomoć države (VIDEO)
KRISTINA Pecikozić iz Rakovice otkrila je šta namerava da uradi kada nova mera države u vezi sa legalizacijom objekata stupi na snagu.
25. 09. 2025. u 08:48
Komentari (0)