SRBI SU TRAŽILI FORMIRANJE ZSO Petković nakon sastanka sa predstavnicima Srba sa Kim: "Naš narod je ohrabren Vučićevim rečima"
31. 07. 2022. u 18:38
U RAŠKI je održan sastanak direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petra Petkovića sa političkim predstavnicima Srba sa KiM.
Povezane vesti
PREŠLI VIŠE OD 200 KILOMETARA PUTA: Srbi sa KiM koji pešače na skup protiv blokada u NS krenuli iz Lipovice ka Beogradu
SRBI sa Kosova i Metohije, koji već osmi dan pešače ka Novom Sadu na veliki narodni skup protiv blokada, krenuli su danas iz Lipovice ka Beogradu, gde bi trebalo oko 17.00 časova da stignu ispred Doma Narodne skupštine.
05. 11. 2025. u 12:16
PEŠACI SA KOSOVA I METOHIJE STIGLI U MRČAJEVCE: Meštani im izneli osveženje, a tradicionalno ih je dočekala i baka Rada (FOTO)
SRBI sa Kosova koji treći dan pešače ka Novom Sadu nastavili su jutros svoj put iz Kraljeva, uz podršku meštana okolnih sela koji su im se priključili. Oni su stigli u Mrčajevce, a na putu od Kraljeva do Preljine pozdravljali su ih lokalni meštani, a mnogi su izneli osveženje za heroje sa Kosova.
31. 10. 2025. u 14:46
GRUPA BROJČANO RASTE IZ DANA U DAN: Srbi sa Kosova i Metohije koji pešače ka Novom Sadu nastavili jutros svoj put iz Kraljeva (FOTO)
PEŠACI sa Kosova i Metohije koji idu ka Novom Sadu nastavili su jutros svoj put iz Kraljeva, a priključili su im se i meštani okolnih mesta, među kojima i jedna gospođa koja je želela da nosi srpsku trobojku i pruži im na ovaj način dodatnu podršku i podstrek.
31. 10. 2025. u 10:27
ORI SE "JA SAM MOMČE SA KOSOVA": Pešacima sa Kosova i Metohije pridružili se i meštani Raške i Kraljeva u koloni (FOTO/VIDEO)
GRUPA Srba sa Kosova i Metohije koji pešače ka Novom Sadu, jutros je posle zasluženog odmora, nastavila svoj put, a u koloni su im se pridružili i meštani Raške i Kraljeva koji će s njima preći kilometre ka krajnjem odredištu.
30. 10. 2025. u 09:51
UZ SRPSKE TROBOJKE, VERU I ODLUČNOST: Grupa od 60 Srba sa Kosova i Metohije krenula jutros peške ka Novom Sadu da podrži predsednika Vučića
GRUPA od 60 Srba sa Kosova i Metohije krenula je jutros peške ka Novom Sadu da podrži predsednika Srbije Aleksandra Vučića i veliki narodni skup protiv blokda i zaustavljanja Srbije! Prema našoj proceni, njima će biti potrebno više od deset dana da stignu do Novog Sada.
29. 10. 2025. u 09:33
Najnovije iz rubrike
AMERIKANCI ŽELE DA RUSI POTPUNO IZAĐU IZ VLASNIŠTVA NIS-A
MINISTARKA Dubravka Đedović istakla je da Amerika želi da Rusi poptuno izađu iz vlasništva NIS-a.
15. 11. 2025. u 12:09
NISMO DOBILI NI DANA DA NIS NASTAVI DA RADI: Teška situacija za Srbiju - Amerika želi da Rusi potpuno izađu iz vlasničke strukture (VIDEO)
MINISTARKA rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović obratila se povodom novonastale situacije sa NIS-om.
15. 11. 2025. u 12:07
SEDNICA VLADE POVODOM SITUACIJE SA NIS-OM SUTRA U 11: Ovo su detalji
KAKO su saznale "Novosti", stigle su loše vesti za nas po pitanju NIS-a. a premijer Srbije Đuro Macut tim povodom je za sutra zakazao sednicu Vlade.
15. 11. 2025. u 11:24
ADVOKAT BLOKADERA PRIZNAO: Kada bi sad bili izbori, Vučić bi pobedio! (VIDEO)
SEAD Spahović, advokat blokadera, rekao je gostujući u jednom podkastu da ako bi se sada održavali izbori, da bi predsednik Srbije Aleksandar Vučić pobedio, prenose mediji.
15. 11. 2025. u 09:45
BLOKADER IVAN NINIĆ KUPIO DIPLOMU!
Kako je objavljeno na telegram kanalu ‘’Istočna budućnost’’ , blokader koji se predstavlja kao ugledni advokat kupio je diplomu fakulteta.
14. 11. 2025. u 22:41
Karolina
31.07.2022. 20:28
Vučić će se boriti svim zakonskim sredstvima da zaštiti srpski narod na Kosovu i Metohiji
Tanja
31.07.2022. 20:30
Srbija sigurno neće sedeti skrštenih ruku.
Olja
31.07.2022. 20:32
Naša dfržava više neće dozvoliti da se vratimo u vreme ratova.
Olja
31.07.2022. 20:34
Nema te sile koja će sprečiti Srbiju da se dalje razvija i napreduje.
Veco
31.07.2022. 20:36
Formiranje ZSO je jedino resenje za normalan suzivot na Kosmetu.
Tanja
31.07.2022. 20:36
Srbija će preduzeti sve neophodne zakonske mere da sačuva srpski narod na Kosovu.
Penzioner
31.07.2022. 21:44
Sta treba da se uradi pa da priznaju zajednicu srpskih opština.