SVE KREĆE VEČERAS U PONOĆ Predsednik otkrio: Priština poslala jedinice na Jarinje i Brnjak
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti iz Predsedništva Srbije na Andrićevom venacu povodom situacije na Kosovu i Metohiji
Foto. Printskrin Youtube
Na samom početku obraćanja predsednik je istakao da je situacija za naš narod na KiM veoma komplikovana i složena.
- To traje već decenijama, mnogi ljudi ne žele ni da čuju o relanim problemima sa kojima se suočavaju naši ljudi. Mnogi su svoj odnos prema KiM sveli na parolaško delovanje.
- Prištinski režim pokušava da iskoristi raspoloženje u svetu, u kojem misle da mogu da igraju na kartu "veliki Putin je naredio malom Putinu". Doneli su odluku da nameću narodu na severu KiM stvari koje ne mogu da nameću. Poslali su na administrativne prelaze dve jedinice sa 21 tonom goriva, sa željom da zaustave one koji imaju srpske lične karte. Sve bi to trebalo da krene večeras u ponoć, uz isrtovremeno ubeđivanje Srba da odustanu od KM tablica - naveo je Vučić.
Preporučujemo
VUČIĆ SE OBRATIO NACIJI: Situacija za naš narod na KiM je veoma komplikovana; predsednik poručio - "Nema predaje" (VIDEO)
31. 07. 2022. u 11:02 >> 12:02
"ALBANCI SPREMAJU PAKAO NA KIM": Vučić se sastaje sa predstavnicima Srba, sutra vanredno obraćanje
30. 07. 2022. u 11:48 >> 12:06
POGLEDAJTE: Ovako je Jelena Tomašević pevala Vučiću i Sančezu na španskom
29. 07. 2022. u 22:55
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (9)