MILOŠ JOVANOVIĆ, KOALICIJA NADA: Ukinuti partijsku državu

В. Н.

18. 03. 2022. u 20:59

PRVI i osnovni korak ka ukidanju partijske države je promena izbornog sistema, izjavio je kandidat za predsednika Srbije ispred Srpske koalicije NADA Miloš Jovanović:

МИЛОШ ЈОВАНОВИЋ, КОАЛИЦИЈА НАДА: Укинути партијску државу

Foto I. Marinković

- Kada građanima bude konačno omogućeno da biraju svoje predstavnike po imenu i prezimenu i po biografijama, počev od lokalnog pa do republičkog parlamenta, poslanici će odgovarati narodu, a ne partijskim vođama kao što je to danas slučaj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

ZABRANJEN USTAŠKI POZDRAV ZA DOM SPREMNI: Uvedena stroga zabrana u Areni Zagreb