PS ODGOVORIO ĐILASU: Gnusnim lažima o Srbima iz Republike Srpske Đilas pokušava da opravda svoje izborne neuspehe i poraze
TAJKUN Dragan Đilas nastavlja da vodi sramotnu hajku protiv srpskog naroda iz Republike Srpske, navodi se u saopštenju Pokreta socijalista.

Foto: MOD
"Pored brojnih uvreda i laži koje je izneo na račun Srba sa druge strane Drine, Đilas je otišao i korak dalje, optuživši srpski narod iz Republike Srpske da će prekrajati volju pravih Beograđana.
Još jednom je tajkun Đilas pokazao koliko prezire srpski narod koji deli na prave i lažne Beograđane, na elitu u koju spada on i njegovi zaposleni u Multikomu i na nas ostale građane drugog reda, glupe i krezube sendvičare.
Po mišljenju tajkuna Đilasa osim njega i njegove "elite" niko drugi nema pravo da živi i radi u Beogradu, a posebno ne u centralnim beogradskim opštinama.
Gnusnim lažima o Srbima iz Republike Srpske, Đilas pokušava da opravda svoje izborne neuspehe i poraze", odgovorili su u Pokretu socijalista lideru SSP-a Draganu Đilasu, koji je ponovo izneo laži i uvrede na račun Srba iz RS, navodi se u saopštenju.
Preporučujemo

PETKOVIĆ: Političari poput Škora, Đilasa, Jeremića i Tadića odgovaraju Prištini
07. 02. 2022. u 16:01

POTVRĐENO: General Božidar Delić nosilac parlamentarne liste koalicije Nada
07. 02. 2022. u 14:46

ŠAPIĆ ODGOVORIO NA PROZIVKE: Za Vladetu Jankovića je Đilas avio-inženjer
07. 02. 2022. u 13:55

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)