PETKOVIĆ NA KOSMETU: Direktor Kancelarije za KiM tokom praznika sa Srbima u Zvečanu i Kosovskoj Mitrovici
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju dr Petar Petković boraviće povodom Božićnih praznika, danas i u petak, 6. i 7. januara na Kosovu i Metohiji.
Foto: Printskrin Hepi TV
Kako navode iz Kancelarije za KiM , danas, na Badnji dan, Petković će u 15 sati, u Zvečanu, u porti crkve Svetog Đorđa, a u 16 sati u porti crkve Svetog Dimitrija, u Kosovskoj Mitrovici, prisustvovati paljenu Badnjaka i obratiti se okupljenim građanima.
U petak, 7. januara, u 7:10 sati, direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković će u Prilužju, u skladu sa Božićnim običajima, biti položajnik u četrnaestočlanoj porodici Milana Zdravkovića.
-U 8:20 sati, Petković će u manastiru Gračanica prisustvovati Božićnoj Liturgiji, koju će služiti episkop raško-prizrenski i kosovsko-metohijski, Teodosije. U 12:00 sati u selu Prekovce, opština Novo Brdo, direktor Petar Petković obići će Narodne kuhinje NVO „Majka devet Jugovića“-dodaje se u saopštenju Kancelarije za KiM i ističe da će poseteu Kosovu i Metohiji direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju dr Petar Petković završiti u selu Pasjane, u opštini Gnjilane, gde će u 14 sati obići porodilište u Zdravstvenom centru Pasjane i razgovarati sa rukovodstvom centra.
Sve aktivnosti direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petra Petkovića biće sprovedene uz poštovanje epidemioloških mera.
BONUS VIDEO: Prelep prizor u Kosovskoj Mitrovici
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)