DEPEŠA VIKILIKSA KOJA JE RASKRINKALA JEREMIĆA: Kao ministar spoljnih poslova nudio Kosovu stolicu u UN za podršku Tadiću na izborima
U STUDIJU Javnog servisa je pročitana Vikiliksova depeša od 07. 01. 2008.

Foto: Tanjug
Đorđe Dabić iz SNS rekao je:
- Iz Vikiliksove depeše od 07.01.2008. mi smo videli da je Jeremić kao ministar spoljnih poslova nudio australijskom ambasadoru stolicu Kosovu u UN-u za podršku Tadiću na izborima!
Preporučujemo

REAKCIJE NA DEMOLIRANjE PROSTORIJA SNS-a: "Vandalizam je direktna posledica politike Đilasa, Tepićeve i Jeremića"
11. 11. 2021. u 14:31 >> 15:01

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (4)