POČINJU PRITISCI NA SRBIJU, ALI NEMA PANIKE: Vučić objasnio zašto kreće koordinisana akcija protiv naše zemlje
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić govorio je večeras u Ćirilici o najnovijim pritiscima na našu zemlju i najavama da će Grčka i Španija priznati lažnu državu Kosovo.
Foto: Printscreen
- Vidite da ide koordinisana akcija, da i Španija uspostavlja svoju kancelariju u Prištini. I to se radi sve u isto vreme, dan uoči posete Palmera i Lajčaka. Da su slučajnosti mnogo bi ih bilo - rekao je Vučić.
On kaže da nema potrebe za panikom, i da je to deo velikih koordinisanih pritisaka koje je već najavio.
- To smo sve videli, niko od nas ništa nije izmislio, i vidite narastajući pritisak SAD i EU. Oni hoće da dođu do "rešenja", a rešenje je za njih nezavisno Kosovo - kazao je predsednik.
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (16)