KADA bi kojim slučajem nekome palo na pamet da preimenuje film Jasmile Žbanić Quo vadis, Aida, ko bi mogao da mu zameri ako bi ga naslovio - "Agresija".
DELUJUĆI kao branioci Dragana Šolaka, a predstavljajući se i kao "borci za slobodu medija", iz dana u dan Šolakovi mediji i njima bliski savetnici i saradnici srljaju iz sramote u sramotu.
DANAS je ministar finansija Siniša Mali posetio gradilište projekta Expo, gde je proveo nekoliko sati u druženju sa radnicima angažovanim na ovom važnom infrastrukturnom objektu.
ZASTRAŠUJUĆE scene nasilja koje su juče viđene širom Italije, pri čemu su posebno dramatične bile u Milanu gde je u sukobu propalestinskih demonstranata i policije povređeno najmanje 50 pripadnika organa bezbednosti, za građane Srbije, nažalost, nisu ništa novo.
Komentari (0)