PREDLOG IZ EVROKUPA: Alimpijevićevi puleni nisu uspeli da vežu peti trijumf
BEŠIKTAŠ će u 11. kolu Evrolige ugostiti Bašakšehir.

FOTO: Profimedia
Puleni Dušana Alimpijevića su počeli dobro da igraju u poslednje vreme, ali niz od četiri trijumfa su prekinuli porazom od Burse.
Derik Nidam je sa 18 poena bio najefikasniji u svojoj ekipi, dok ga je pratio Džona Metjuz sa 17.
Bešiktaš je u dosadašnjem delu Evrokupa ostvari šest pobeda uz četiri poraza, dok je njihov rival upisao samo jedan poraz.
Izabranici Dejana Radonjića igaju na visokom nivou, a Gran Kanarija je jedina ekipa koju nisu savladali na evroceni.
Naša procena je da granica poena u ovom duelu neće biti prebačena.
NAŠ TIP: -163,5 (kvota 1,85)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

UEFA "PRESEKLA": Evo gde se igra Srbija - Albanija nakon što je FSS tražio da se utakmica izmesti iz Beograda!
Srbija i Engleska igrali su prošlog utorka u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, "orlovima" sledi meč sa Albanijom, a najnovije vesti koje se tog meča odluke u našoj grupi su izazvale ogromnu pažnju.
15. 09. 2025. u 19:49

JEZIVA TUČA NA STOTINE NAVIJAČA U SRBIJI: "Delije" i "grobari" se tukli krvnički (VIDEO)
Navijači su ponovo u centru pažnje.
15. 09. 2025. u 15:12

IGRAO ZA ZVEZDU I PARTIZAN, A SADA JE CAR MEĐUOPŠTINSKE LIGE! Navijači oduševljeni majstorijama - "Deli žetone za vožnju!" (VIDEO)
Volele su ga "delije", voleli i "grobari", trofej je podizao u inostranstvu, a sada igra za klub iz mesta sa 152 stanovnika.
15. 09. 2025. u 15:40
Komentari (0)