ŠPANAC SE VRAĆA NA SVOJU OMILJENU PODLOGU: Domaći teniser ne bi trebao da predstavlja težak zadatak momku iz Granade
U prvom kolu čelendžera u Braunšvajgu sastaće se Roberto Karbaljes Baena i Rudolf Moleker (16.00).

EPA
Španac je na ovaj turnir došao sa velikim očekivanjima, prvi je nosilac i jedan je od glavnih favorita za osvajanje. Kao što je često slučaj sa španskim teniserima, Karbaljesu Baeni "paše" šljaka i nakon kratkog izleta na travi i ispadanja u prvom kolu Vimbldona (0:3 protiv Zvereva), brzo se vraća na svoju omiljenu podlogu.
Iskusni teniser je trenutno 64. na svetskoj rang-listi i u svojoj karijeri je osvojio dva turnira, oba na šljaci. To su Kito koji je pokorio 2018. kao i Marakeš pet godina kasnije.
Ove sezone nije imao zapaženije rezultate i to bi mogao da popravi dobrim nastupom na čelendžeru u Braunšvajgu.
Sa druge strane biće domaći teniser Rudolf Moleker koji je putem vajldkarda došao do glavnog žreba. Mladi Nemac zauzima 202. mesto na rang-listi i nikako ne uspeva da u potpunosti iskoristi svoj potencijal koji pokazuje s vremena na vreme.
U pitanju je teniser koji ima solidan servis i oslanja se na udarce sa osnovne linije, a takođe vredi istaći da mu je šljaka omiljena podloga.
Kvalitet je sigurno na strani iskusnijeg Karbaljesa Baene i očekujemo da on to dokaže na terenu.
NAŠ TIP: R. Karbaljes Baena - R. Moleker 1 (kvota 1,50)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

ALBANCI ČUPAJU KOSU! Lažna država Kosovo se žalila međunarodnom sudu "zbog Srbije", a tamo dobila šamarčinu!
Kosovo je Srbija, a ta istina kod Albanaca ume da izazove i histeriju. Čak i kada im evropska kuća fudbala jasno poruči "sami ste krivi što ste pobegli sa terena". Jer, zbog tog stava UEFA išlo se i na međunarodni sud, a tamo se albanski čelnici nisu proveli kako su se nadali.
07. 05. 2025. u 19:55

SUSPENZIJA: Jokić razbio Oklahomu pa dobio vest koju uopšte nije želeo da čuje
NIKOLA Jokić dokazuje iz dana u dan da mu na košarkaškom terenu nema ravnog, a dok pomera granice dobio je i jednu lošu vest koju sigurno nije želeo da čuje.
07. 05. 2025. u 19:26

SRPSKA POSLA! Ameri zatečeni, evo gde je Nikola Jokić otišao posle čuda Denvera u Oklahomi (VIDEO)
Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali je ljubitelje NBA lige ovoga puta iznenadilo ono što je uradio posle meča.
07. 05. 2025. u 12:29
Komentari (0)