PORAZ IZ TOKIJA JE BIO BOLAN: Nole ruši Nemca za još jedno finale!
NOVAK Đoković i Aleksandar Zverev sastaće se u polufinalu Sinsinatija.

Profimedia
Noletovo i Sašino rivalstvo je počelo 2017. godine na mastersu u Rimu i tada je nemački teniser slavio u finalu. Nakon toga igrali su još deset puta a Srbin je slavio u sedam navrata.
Poslednji okršaj imali su pre dve godine na završnom mastersu u Torinu i Zverev je tada upisao trijumf u polufinalu.
Najbolniji poraz od Saše, Novak je doživeo iste godine u polufinalu Olimpijskih igara u Tokiju.
Najtrofejniji igrač svih vremena je masters u Ohaju počeo trijumfom nad Davidovičem Fokinom, dok je kasnije savladao Gaela Monfisa, odnosno Tejlora Frica.
Mnogi su mislili da će Amerikanac pružiti jak otpor, međutim, drugi reket sveta mu je prepustio samo četiri gema, krajnji rezultat glasio je (6:0,6:4).
Nemac ove nedelje igra dobar tenis a najveću pobedu je ostvario u 1/8 finala kada je eliminisao Danila Medvedeva. Već narednog dana je počistio sa terena Adrijana Manarina.
Naša procena je da će u ovom meču granica gemova biti prebačena.
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
NAŠ TIP: +20,5 (kvota 1,65)
Preporučujemo

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

RUS PRIREDIO NEVIĐEN SKANDAL: Kolege teniseri ne mogu da veruju da se ovako ponašao! (VIDEO)
Tenis je potresao veliki skandal.
30. 04. 2025. u 18:20

PREOKRET! Bastijan Švajnštajger i Ana Ivanović izigrali ceo svet (FOTO)
Posle višenedeljnih nagađanja o turbulenciji u braku između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštagera, desio se totalni preokret.
30. 04. 2025. u 06:08
Komentari (0)