"Detektiv" ruši Amerikanca za finale!
DžEK Drejper i Brendon Nakašima sastaće se u polufinalu turnira u Milanu.

FOTO: AP/Tanjug
Britanac je loše startovao u "gradu mode", međutim, pobede nad Cengom i Musetijem su ga odvele u polufinale.
U poslednjem meču grupne faze očekivao se dobar duel, ali ipak Italijan je bio ispod svog nivoa.
Sa druge strane, Amerikanac je bio maksimalan u "zelenoj" grupi koja je, ruku na srce, bila dosta slabija.
Popularni "detektiv" ima dobru sezonu i pun je samopouzdanja, verujemo da će to iskoristiti i obezbediti finale.
NAŠ TIP: Nakašima - Drejper 2 (kvota 1,65)
Preporučujemo

"TIGROVI" SE KROTE U TOSKANI: Na ovakvim utakmicama se obezbeđuje opstanak u Seriji A
11. 11. 2022. u 08:15

NEVIĐEN SKANDAL NA SVETSKOM PRVENSTVU! Protiv srpskih odbojkašica igrali muškarci! Rival Srbije odmah izbačen sa šampionata planete!
Najnovije sportske vesti su šokantne.
12. 08. 2025. u 19:48

PRENOS, ZVEZDA - LEH: Kakav meč na Marakani
Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Leh iz Poznanja u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Utakmicu uživo možete da pratite na portalu "Novosti"
12. 08. 2025. u 20:55 >> 19:54

HAOS! Sin legende prešao iz Zvezde u Partizan i poručio: "Oprostite mi moju ružnu prošlost!"
Talentovani krilni napadač, Dušan Jovanović, stigao je u redove omladinskog pogona Partizana. To ne bi bilo ništa nesvakidašnje u vreme prelaznog roka, da se ne radi o momku koji u Partizan stiže iz Zvezde, koji je pritom sin čuvenog reprezentativca Milana Laneta Jovanovića - i koji je sve "začinio" porukom koja je razbuktala strasti, i kada su "delije" u pitanju, i kada su u pitanju "grobari".
12. 08. 2025. u 12:20
Komentari (0)