SAŠA ILIĆ PREUZIMA PARTIZAN! Poznati detalji
Saša Ilić, legendarni kapiten i rekorder po broju utakmica u dresu FK Partizan postaće novi trener crno-belih, a sada su poznate nove informacije.
Foto: M.Vukadinović
Prema saznanjima Sport kluba, Ilić će početkom sledeće nedelje, moguće i u ponedeljak potpisati ugovor sa "parnim valjkom."
Pomenutom mediju je rečeno da će se nekadašnji vezista obavezati na dvogodišnju vernost.
Treba da se ozvaniči odlazak Srđana Blagojevića u ruski Akron iz Toljatija i onda će Saša Ilić preuzeti kormilo Partizana.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
DINAMO ZAGREB SE PROVUKAO: "Modri" napravili veliki preokret i eliminisali Tun
28. 07. 2026. u 22:45
LION URADIO VELIKI POSAO: Francuski velikan doveo napadača iz Juventusa
28. 07. 2026. u 22:28
ZVEZDA OZVANIČILA NOVO POJAČANjE: Vojin Medarević obukao crveno-beli dres
28. 07. 2026. u 21:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ DRAME! ITALIJA IMA NOVOG SELEKTORA: Mančini ponovo na čelu "Azura"
VELIKA se prašina podigla prethodnih dana oko toga ko će preuzeti reprezentaciju Italije, a na kraju je izbor pao na dobro poznato lice, Roberta Mančinija, prenosi Fabricio Romano.
28. 07. 2026. u 13:53
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)