NEMA KRAJA KRIZI JEDNIH NI DRUGIH: Otpisano Jedinstvo dočekuje Čukarički kome bi poraz zagorčao život
Čukarički gostuje u Ubu, a obe ekipe traže preokret u formi.

FOTO: M. Vukadinović
U četvrtak u Superligi Srbije, Jedinstvo iz Uba će pokušati da iznenadi Čukarički, iako u taj duel ulaze nakon bolnog poraza od Železničara iz Pančeva (1:3).
Odbrana Ubljana ponovo je zakazala – primili su bar po jedan gol na pet od poslednjih šest utakmica, i ukupno deset puta kapitulirali.
Ni gosti s Banovog brda ne blistaju – na poslednjih osam utakmica imaju samo jednu pobedu, sa čak 13 primljenih golova. U prošlom meču protiv Radničkog iz Niša pokazali su sve svoje mane u defanzivi iako su izvukli bod (2:2). To je ipak vidan napredak u odnosu na poraz 2:0 od istog rivala u Kupu.
U prethodnom duelu ova dva tima, Čukarički je slavio u Ubu sa minimalnih 1:0, a jedini gol dao je Mihajlo Cvetković.
I Jedinstvo i Čukarički imaju problema u odbrani, ali su sposobni da pogode bar jednom. Idealan meč za tip na golove sa obe strane.
NAŠ TIP: GG (2,00)
NE PROPUSTITE NAŠE TIKETE DANA
- Tip tiket za četvrtak
- LAGANO DOLAZI - Tiket sa četiri "sigurice"
- VREDI POKUŠATI - tiket sa velikom kvotom
- Tiket ostalih sportova
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

NE MOŽE DA UŽIVA BEZ SRBIJE! Evo s kime je viđen Bastijan Švajnštajger, Ana Ivanović mu nije ni kraj pameti
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger se razdvode". Tako su javljali mnogi mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Potom se činilo da stvari nisu tako crne između njih dvoje, ali... Zapravo, baš jesu. Sada svako od njih živi svoj život - a "Basti", pritom, baš uživa.
14. 09. 2025. u 14:53

HRVATI ZGROZILI RUSIJU! Zbog onog što Hrvati rade, Rusi ne mogu da dođu sebi!
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, doživela mnoge "niske udarce", ali onaj koji joj Hrvatska ovih dana nanosi - niko u Ruskoj Federaciji nije očekivao.
14. 09. 2025. u 14:03

NIKOLA JOKIĆ NEĆE VIŠE IGRATI ZA SRBIJU? Legendarni košarkaš zabrinuo naciju, pomenuo i Pešića
Nakon eliminacije Srbije sa Evropskog prvenstva u košarci sve se glasnije govori da Nikola Jokić neće više nastupati za Srbiju, a to je danas rekao i Žarko Paspalj.
14. 09. 2025. u 13:45
Komentari (0)