"ŽUTO-CRNI" IMAJU ZICER: Almeida napada fenjeraša
EKIPA Jonikosa gostuje atinskom AEK-u u meču 6. kola grčke Super lige.

Profimedia
Popularni "žuto-crni" na poslednjih pet utakmica u šampionatu su ostvarili dva poraza i tri pobede. Poslednju u prošlom na strani protiv Panatolikosa (2:0). Fudbaleri AEK-a, koje sa klupe predvodi bivši argentinski reprezentativac Matijas Almeida, trenutno zauzimaju šesto mesto na tabeli sa devet osvojenih bodova.
Gosti su zasluženo zakovani za dno Super lige uz svega jedan sakupljeni bod. AEK je pobedio Jonikos u svakom od prethodnih šest međusobnih duela između dva kluba. Očekujemo rutinski trijumf "žuto-crnih" protiv fenjeraša na "Olimpijskom" stadionu u Atini, i savetujemo da kec pojačate golovima.
Preporučujemo

NOVAJLIJA LAK PLEN ZA "CRVENO-BELE": Novosađani prvi put u istoriji protiv šampiona
02. 10. 2022. u 08:19

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

KRAJ, GOTOVO! Janik Siner na Vimbldonu uradio ono što niko živ nije očekivao
Otkako je doping afera počela da se vezuje uz njegovo ime gde god da se pojavi, Janik Siner je uglavnom "ćutao i radio". Vimbldon 2025 je mesto na koje je stigao ne bi li pokazao zašto je najbolje rangiran na ATP listi i pored suspenzije koju je "odradio". Ali, sada to ne čini kao inače, "ćuteći",
26. 06. 2025. u 15:26

KAKAV SKANDAL! Policija upala na teren usred meča i uhapsila sudiju - nikada nećete pogoditi zašto! (VIDEO)
Sport je dočekao dosad nezebeleženu scenu.
26. 06. 2025. u 13:15
Komentari (0)