OTVOREN KONKURS ZA UPIS U VRTIĆ U VELIKOM GRADIŠTU: Zahtevi se podnose isključivo na portalu eUprava
PREDŠKOLSKA ustanova "Majski cvet" u Velikom Gradištu, raspisala je konkurs za prijem dece za radnu 2021/2022. godinu, koji će trajati od 1. do 30. aprila.

Foto: Opštinska uprava V. Gradište
Zahtevi za upis podnose se isključivo na portalu eUprava, u okviru usluge eVrtić. Ukoliko za neku vaspitnu grupu ima više prijava od broja navedenog u konkursu, komisija će sačiniti rang - listu prijavljene dece.
Pre podnošenja zahteva za upis, roditelj je dužan da izmiri sve novčane obaveze prema PU "Majski cvet".
Preporučujemo


OPŠTINA NUDI LOKACIJU NA PLAŽI: U planu vodeni park na Srebrnom jezeru
18. 03. 2021. u 09:40

ODLUČENO NA SEDNICI: Proglašena vanredna situacija u Velikom Gradištu
17. 03. 2021. u 12:14

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)