DOSPEVA PRVA AKONTACIJA: Podsetnik za obveznike u Leskovcu - rok za plaćanje poreza 17. februar
ODSEK lokalne poreske administracije leskovačkog Odeljenja za finansije podsetio je sve „obveznike plaćanja javnih prihoda“ na to da 17. februara dospeva prva akontacija poreza na imovinu.
Foto: I. M.
U saopštenju se navodi da poreski obveznici sve informacije o stanju poreske obaveze i instrukcijama za plaćanje mogu dobiti na šalterima Lokalne poreske administarcije u gradskom Uslužnom centru ili na broj telefona 016/212-419.
Preporučujemo
POMOĆ PORODILjAMA U LESKOVCU: Isplaćeno više od milion dinara majkama novorođenčadi
10. 02. 2021. u 12:58
POKLON SAVEZA ZA ŠKOLSKI SPORT: Leskovačke škole dobile sportske rekvizite
09. 02. 2021. u 16:07
ŠTA SPREMAJU BRITANCI NA BALKANU: Specijalac održao sastanak sa vojim liderima Albanije, Crne Gore, BiH, Makedonije i Prištine
SPECIJALNI izaslanik Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs organizovala je sastanak sa vojnim liderima Albanije, Crne Gore, Severne Makedonije, BiH i samoproglašenog Kosova, koje je predstavljao zamenik komandanta KBS-a general-major Enver Čikaći.
13. 11. 2025. u 15:48
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (0)