VIŠE OTPUSTA NEGO PRIJEMA: U čačansku bolnicu primljeno šest pacijenata zbog korone, dok je 10 otpušteno
POSLE dužeg vremenskog perioda konačno na kovid odeljenjima čačanske bolnice nije bilo smrtnih ishoda.
Foto: V.I.
U protekla 24 sata (presek od utorka u podne) primljeno je šest pacijenata sa simptomima koji ukazuju na moguću infekciju korona virusom, dok je desetoro njih otpušteno na kućno lečenje.
U kovid paviljonima trenutno je hospitalizovano 90 pacijenata, pet manje nego prethodnog dana. U respiratornom centru smešteno je 10 najtežih bolesnika, a dvoje sa izrazito teškom kliničkom slikom priključeno je na mehaničku ventilaciju.
Evidentirano je 105 pregled, od čega 48 prvih.
Preporučujemo
POSLEDICE KORONA KRIZE: Bez posla 420.000 Italijana, u februaru sledi još otkaza
25. 01. 2021. u 17:13
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)