EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U RASINSKOM OKRUGU: Još 62 zaražena, u kruševačkoj bolnici 19 pacijenata manje
JOŠ 62 novoinficirana lica virusom korona registrovano je u Rasinskom okrugu,poslednji su podaci Zavoda za javno zdravlje Kruševac.
Foto: S. Babović
U Opštoj bolnici Kruševac je 19 pacijenata manje u odnosu na prethodni dan i sada se 80 bolesnika leči od KOVID-19 ili simptomima sličnim ovom virusu.
Novi potvrđeni slučajevi su iz Kruševca 26,15 iz Trstenika, 11 iz Varvarina,šest u Aleksandrovcu, tri u Brusu i jedan slučaj registrovan je u Ćićevcu. Od početka epidemije u Rasinskom okrugu registrovano je 10.598 slučajeva korona-virusa, od čega najviše u Kruševcu-5.438.
U Trsteniku je do sada KOVID-19 potvrđen kod 1873 lica, u Aleksandrovcu kod 1.8448.Broj evidentiranih slučajeva u ostalim opštinama Rasinskog okruga iznosi u Varvarinu - 515, u Ćićevcu 463 i u Brusu-461.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
POČELA MASOVNA IMUNIZACIJA U JAGODINI: Oni su među prvima primili vakcinu (FOTO)
20. 01. 2021. u 14:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)