EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Kovidom 19 zaražene još 34 osobe

13. 01. 2021. u 21:44

PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, u Braničevskom okrugu registrovane su još 34 osobe zaraženih Kovidom 19.

ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Ковидом 19 заражене још 34 особе

D.N.

Od toga, u Požarevcu ih je 14, u Kučevu devet, u Petrovcu na Mlavi sedam i u Velikom Gradištu i Žabarima po dve.

Računajući i novoobolele, od početka epidemije u Požarevcu ukupan broj zaraženih je 3.025, u Petrovcu na Mlavi 1.227, u Velikom Gradištu 909, u Kučevu 548, u Golupcu 363, u Malom Crniću 305, u Žagubici 238 i u Žabarima 186.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

AJDE, IZAĐI! Košarkaši Srbije isterali Nikolu Jokića iz sale tokom priprema za Evrobasket (VIDEO)