OHRABRUJUĆI PODACI: U svakoj od šest opština Pomoravskog okruga jednocifren broj novoinficiranih
PODACI sa testiranja na virus korona pristigli za dan, zaključno sa 7. januarom, za područje Pomoravskog okruga, podstiču optimizam.
Foto: Z. Rašić
Naime, broj pozitivnih u svakoj od šest opština Pomoravskog okruga pao ispod deset.
U Jagodini je potvrđeno devet novih slučajeva zaražavanja kovidom 19, u Paraćinu je inficirano šestoro ljudi, koliko i u Svilajncu, u Rekovcu ćetiri, Despotovcu dva i Ćupriji jedan.
Još jedna osoba iz Ćuprije je preminula, tako da je bitku sa kovidom u Pomoravlju od početka epidemije izgubilo 237 od ukupno 9.029 potvrđenih slučajeva.
Na bolničkom ili kućnom lečenju trenutno se nalazi 1.384 osoba.
Preporučujemo
GRCI UVODE NOVO PRAVILO: Ko se vakciniše može na letovanje bez ikakvih restrikcija
09. 01. 2021. u 18:23
CRNE BROJKE: U Britaniji više od 80.000 ljudi preminulo od korona virusa
09. 01. 2021. u 17:49
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)