VRŠČANI NASTAVLJAJU HUMANITARNI RAD: Dogovorena saradnja sa Bankom hrane u Beogradu
PORODICA Smerdov iz Vršca, koja već dve godine uz pomoć donatora obezbeđuje besplatnu užinu za socijalno ugrožene đake, proširuje opus svog humanitarnog rada.

Foto: J. J. Baljak
Dogovorili su saradnju sa Bankom hrane Beograd, sa posebnim fokusom na obezbeđivanje hrane porodicama sa decom, koja na teritoriji celog Grada Vršca žive na ivici egzistencije.
- Uvereni smo da će ovaj primer društvene odgovornostni podstaći i druge da na svoj način osmisle slične akcije – kaže Aleksandar Smerdov, koji sa ocem Danilom priprema i deli besplatne obroke za čak 70 učenika ŠC „Nikola Tesla“ i ŠOSO „Jelena Varjaški“.
Ova njihova akcija je, inače, nagrađena od strane Biznis info grupe, a za korak im je izmakla i Virtusova nagrada za filantropiju (bili su drugi).
Preporučujemo

AKCIJA HUMANIH MUZIČARA: Zaradili 1,3 miliona dinara za lečenje teško bolesne dece
01. 01. 2021. u 09:56

MOŽEŠ I TI: Najbolji srpski UFC borac uputio pomoć ugroženim građanima Hrvatske
31. 12. 2020. u 15:57

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)