HAPŠENJE U POŽAREVCU Iz dva kisoka ukrali robu vrednu 900.000

Д.Н.

01. 10. 2020. u 15:39

POŽAREVAČKA policija uhapsila je A.S. (39) iz okoline Smederevske Palanke, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivična dela teška krađa, dok je po nalogu nadležnog tužilaštva protiv dvojice muškarca i jedne žene podneta krivična prijava zbog istog krivičnog dela.

ХАПШЕЊЕ У ПОЖАРЕВЦУ Из два кисока украли робу вредну 900.000

Foto: D.N.

Oni se sumnjiče da su tokom jula prošle godine, kao i u junu i avgustu ove godine, na teritoriji grada provalili u dva kioska, odakle su ukrali oko 3.000 paklica raznih vrsta cigareta, kao i drugu robu.


Vrednost ukradene robe procenjena je na oko 900.000 dinara.
Po nalogu Osnovnog tužilaštva u Požarevcu, A.S. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

KAKAV ŽREB! Crvena zvezda saznala protiv koga igra za plasman u Ligu šampiona!