KOVID BOLNICA U POŽAREVCU Na lečenju pet pacijenata
U KOVID bolnici u Požarevcu trenutno je hospitalizovano svega pet pacijenata sa simptomima korona virusa i nijedan nije na respiratoru.

FOTO D.N.
I pored ovih ohrabrujućih podataka, direktor Opšte bolnice, Danko Nikolić, poziva na oprez.
-Ovo je vreme kada se vraćaju ljudi koji su letovali u inostranstvu i kada studenti kreću na predavanja, a dolazi i vreme slava. Zbog svega toga treba i dalje da budemo odgovorni i da se pridržavamo svih zaštitnih mera – apelovao je Nikolić.
Kovid bolnica u Požarevcu otvorena je 6. jula, a njen kapacitet je 230 pacijenata. U početku su u nju smeštani pacijenti iz svih krajeva Srbije, a danas se u njoj leče samo žitelji Braničevskog okruga.
Preporučujemo

VAŽNA INFORMACIJA ZA STUDENTE Ovih 14 preporuka moraće da se pridržavaju na fakultetima
01. 10. 2020. u 14:10

REZULTATI STIŽU ZA 15 MINUTA! Sve o novom brzom testu na koronu, evo koliko će koštati
01. 10. 2020. u 14:02

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)