ODELJENA POMOĆ U OGREVNOM DRVETU: Za 32 najugroženije izbegle i raseljene porodice u Paraćinu
NA OSNOVU raspisanog javnog poziva i ugovora o saradnji Opštine Paraćin sa Komesarijatom za izbeglice i migracije RS (KIRS), nadležna komisija donela je odluku o dodeli pomoći u ogrevnom drvetu, sa prevozom.
Foto: Z. Rašić
Ova vrsta pomoći namenjena je najugroženijim porodicama izbeglica i interno raseljenih lica sa boravištem u paraćinskoj opštini.
Ukupna vrednost pomoći je 1.280.000 dinara, odnosno po porodici u maksimalnom iznosu do 40.000 dinara.
Pravo na ovu pomoć u ogrevu su ostvarile 32 porodice.
Preporučujemo
U JANUARU ČAK DVADESET POŽARA: Paraćinski varogasci podsećaju građane na preventivu
31. 01. 2025. u 16:10
STAMBENO ZBRINjAVANjE RASELjENIH SA KOSOVA: U Paraćinu u toku javni poziv za seosku kuću
29. 01. 2025. u 14:35
JELENI JOŠ TREBA NAŠA PODRŠKA: Pomozimo mladoj majci iz Paraćina da se izbori za ruku
28. 01. 2025. u 15:23
VENECUELA TONE U HAOS: Tramp najavio novi napad, tranziciju sprovodimo do kraja; CIA učestvovala? (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 17:48
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Provokativni selfi iz kade, Anica Lazić mokra do kože (FOTO)
NA OBJAVLjENIM snimcima i fotografijama Anica se najpre pojavila u bade-mantilu, opuštena i nenametljiva, da bi potom podelila i kadar iz kade.
03. 01. 2026. u 11:51
Komentari (0)