U KLUPE SA OSMEHOM: Prijem đaka prvaka u kraljevačkim školama

Goran Ćirović

02. 09. 2024. u 12:20

Skromnim, ali prigodnim svečanostima u 22 osnovne škole na teritoriji Kraljeva obavljen je prijem ukupno 935 đaka prvaka, što je za sedamdeset manje nego prošle godine, a čak 100 manje u odnosu na školsku 2021/2022.

У КЛУПЕ СА ОСМЕХОМ: Пријем ђака првака у краљевачким школама

G.Šljivić

Tradicionalni prijem novih đaka i priredba za njihove roditelje u znak dobrodošlice nije izostala ni u OŠ „Milunka Savić“ u selu Vitanovac nadomak Kraljeva.

- Ove godine prvi razred upisalo je ukupno 18 đaka prvaka, od kojih osam u matičnoj školi, a desetoro u izdvojenim odeljenjima u oklonim selima Čukojevcu, Stublu, Milavčićima i Šumaricama – kaže Danijela Stefanović, direktorka OŠ „Milunka Savić“.

*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

G.Šljivić

 

Ovom prilikom srećan polazak u školu učenicima su poželeli i gradonačelnik Kraljeva dr Predrag Terzić, kao i načelnica školske uprave Bojana Marinković.

*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

POVAMPIRILO SE USTAŠTVO: Desetine hiljada Hrvata peva Ajmo, ajmo, ajmo ustaše! (VIDEO)