ZA PLIVAČE „CRNICE“ 25 MEDALJA: Sjajan nastup Paraćinaca u Pančevu
ŠESTORO takmičara PK Crnica iz Paraćina učestvovalo je ovog vikenda na 11. po redu „Karnevalu Pančeva“ i sa ovog plivačkog takmičenja donelo u rodni grad 25 medalja.
Foto: Fejsbuk(PK Crnica
Ivona Pelivanović i Martina Tomac osvojile su po pet medalja, nagrađene su sa dva pehara i proglašene u svojim kategorijama za najbolje plivačice, a uspeh vredan pažnje postiglo je i preostalih četvoro takmičara Crnice.
Uroš Milović „isplivao“ je dve zlatne medalje, a Nemanja Denković, Sofija Jovanić i Nina Ralević po jednu, uz veći broj osvojenih srebrnih medalja.
U generalnom plasmanu PK Crnica osvojila je četvrto mesto.
Preporučujemo
Kad čuju kako se Kruševljanin zove, svi se pitaju da li mu je matičar bio pijan
03. 05. 2026. u 12:37
Poziv Somborcima da budu humani: Akcija dobrovnog davanja krvi u ponedeljak, 4. maja
03. 05. 2026. u 06:45
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)