DOSPEVA AKONTACIJA POREZA NA IMOVINU: Podsećanje za poreske obveznike u Leskovcu
Odsek lokalne poreske administracije Gradske uprave u Leskovcu pozvao je poreske obveznike da izmire svoje obaveze i tako izbegnu plaćanje zakonske kamate.

foto: I.Mitić
U pozivu se navodi da 15. maja dospeva druga akontacija poreza na imovinu za tekuću godinu, pa se obveznici plaćanja javnih prihoda mole da svoje obaveze izmire blagovremeno.
Tako će izbeći plaćanje kamate koja se obračunava na iznos akontacije koja nije plaćena do ovog roka, u skladu sa zakonom kojim se uređuje poreski postupak i poreska administracija.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)