ZA UČESNIKE 47. FRUŠKOGORSKOG MARATONA: Vanredan autobuski prevoz u subotu, 27. aprila
ZA učesnike 47. Fruškogorskog maratona JGSP „Novi Sad“ u subotu, 27. aprila, od 5.45 do 10 časova (po potrebi) organizovaće vanredan prevoz iz Novog Sada za Popovicu sa dva terminala: sa Železničke stanice, polazno autobusko stajalište linija 71-74.
FOTO.Lj.P.
Prijem putnika obavljaće se i na autobuskim stajalištima kod Mosta slobode, u centru Sremske Kamenice (opciono i na okretnici Vojinovo, ukoliko bude mesta u vozilima) i na Bulevaru oslobođenja, autobusko stajalište Most slobode/Limanski park. Prijem putnika na ovim polascima obavljaće se i na stajalištu u centru Sremske Kamenice (opciono i na okretnici Vojinovo, ukoliko bude mesta u vozilima).
Povratak sa Popovice organizovaće se po završetku maratona do 22 sata, a poslednji polazak je u 24 sata. Autobusi će biti vidno obeleženi plakatima „Fruškogorski maraton“, a džcena karte u jednom pravcu je po zvaničnom cenovniku 65 dinara ukoliko se kupuje putem e-novčanika, odnosno 100 dinara ako se kupuje kod vozača. Na vanrednim polascima ne važe pretplatne, kao ni povlaštene karte.
Karte za prevoz do Popovice moći će da se kupe u autobusu na platou ispred Železničke stanice, u „pokretnoj“ blagajni kod Limanskog parka, putem e-novčanika i kod vozača. U povratku sa Popovice karte će se prodavati u obeleženom minibusu, postavljenom kod privremene okretnice na raskrsnici Fruškogorskog puta i Majdanske ulice.
Organizovan vanredan prevoz učesnika maratona biće i nedelju 28. aprila, a Polazak od Železničke stanice do Popovice biće u 10.40 časova, a povratak za Novi Sad u 15 časova.
Zbog održavanja 47. Fruškogorskog maratona, u subotu, 27. aprila privremeno će biti skraćena trasa linije broj 74 Novi Sad-Popovica.
Polasci iz Novog Sada saobraćaće do raskrsnice Fruškogorski put/Majdanska ulica (autobusko stajalište „Budžak“).
Polasci za Novi Sad obavljaju se po redu vožlje od navedene raskrsnice.
Preporučujemo
BOG JE SA SRBIMA NA KOSOVU I METOHIJI: U manastiru Banjska obeleženo Badnje veče (VIDEO)
06. 01. 2026. u 21:44
PUTINOV SPECIJALAC: Gotovo je sa Grenlandom, neka se spremi Kanada?
SJEDINjENE Američke Države su već odlučile o sudbini Grenlanda, da li je na redu Kanada, zapitao se Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimir Putina za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
06. 01. 2026. u 12:49
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)