SPREMITE ZALIHE VODE: U Kaću, Kovilju i Budisavi u četvrtak, 18. aprila planirani radovi na vodovodnoj mreži
ZBOG planiranih radova na vodovodnoj mreži, u četvrtak, 18. aprila, bez vode će od 8 do 19 časova biti stanovnici Kaća, Budisave i Kovilja.
FOTO:Lj.P.
U novosadskom JKP "Vodovod i kanalizacija" napominju da će u ta tri mesta, ceisterna sa pijaćom vodom biti postavljena u centrima naselja.
Postoji mogućnost da u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže se produži.
Preporučujemo
POLICIJU ZVALI ZBOG - IGRAČKE: Roditelji iz Vranja revoltirani reakcijom škole
24. 02. 2026. u 14:47
VIŠE OD 1.100 PREKRŠAJA: Efekti pojačane kontrole saobraćaja PU Jagodina
24. 02. 2026. u 14:45
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)