„OTIŠAO JE NAŠ PRAVEDAN DRUG“: Velika tuga u Aleksandrovcu zbog smrti snimatelja
SNIMATELj Boban Filipović preminuo je u 52. godini u Aleksandrovcu.
Foto:FB Dom kulture Aleksandrovac
Osnovnu školu i dve godine usmerenog obrazovanja završio je u rodnom gradu, a Mašinsku srednju školu u Trsteniku. Karijeru je počeo na radio-stanici „Trend radio“, 1994. godine. Sve do odlaska u invalidsku penziju zbog teške bolesti, bio je snimatelj i montažer u Domu kulture „Buca Mirković“.
- Teško je u ovakvom trenutku naći prave reči kojima bismo izrazili tugu i bol zbog smrti našeg kolege, prijatelja i druga Bobana Filipovića - napisale su njegove kolege iz Doma kulture. - Pamtićemo ga kao pravednog, poštenog čoveka, dobrog druga, prijatelja i kolegu, koji je u poslu bio veoma odgovoran. Otišao je naš Boca, naš Bocojlo, kako smo ga od milošte ponekad zvali, da zajedno sa našim Ćifijem snimaju nebeske reportaže.
Boban Filipović biće sahranjen danas na aleksandrovačkom groblju. Opelo počinje u podne ispred gradske kapele.
Preporučujemo
LjUBAV DRŽI SVET DA SE NE RASPADNE: In memoriam - Odlazak umetnice Bosiljke Boke Pušić
24. 10. 2023. u 16:35
PREMINUO LEGENDARNI PLANINAR IZ KRUŠEVCA: Jugoslav pola veka osvajao planine (FOTO)
24. 10. 2023. u 12:28
ODLAZAK SPISATELjICE: Preminula Zorica Jevremović Munitić (1948 - 2023)
06. 10. 2023. u 18:53
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAŠI OTKRIVENO TEŠKO OBOLjENjE Doktor ostao u čudu: "Ovo nisam video u zadnjih 20 godina"
"OD srednje škole muku mučim s tim..."
10. 04. 2026. u 09:52
Komentari (0)