DUNJI BRONZA U SAMOBORU: Mlada karatistkinja iz Lazareva uspešna na turniru u Hrvatskoj (FOTO)
NA tradicionalnom, 31. međunarodnom Grand pri turniru u Samoboru u Hrvatskoj, Dunja Rajić, reprezentativka Srbije i karatiskinja Zadrugara iz Lazareva, osvojila je bronzanu medalju.
Karate klub Zadrugar
Na turniru je učestvovalo 1.700 mladih karatista iz 24 evropske zemlje, a naša Dunja takmičila se u u kategoriji juniorki sa više 66 kilograma.
U četiri meča ona je ostvarila pobede protiv takmičarki iz Slovenije, Slovačke i Ukrajine, a izgubila od domaće takmičarke.
Preporučujemo
BROJ ZARAŽENIH OSETNO MANjI: Povoljna epidemiološka situacija u srednjem Banatu
24. 01. 2023. u 20:58
BAJATOVIĆ OTKRIO POTENCIJALNE KUPCE NIS-A: "Ruski kapital mora da bude anuliran"
DIREKTOR Srbijagasa Dušan Bajatović izjavio je večeras da prodaju NIS-a Rusima 2008. ne vidi kao loš poslovni potez, ali da ruski kapital u toj kompaniji mora da bude anuliran, jer NIS mora da nastavi da radi, a kao potencijalne kupce NIS-a vidi subjekte iz arapskih zemalja, ali ne isključuje ni evropske, ili američke kompanije.
18. 11. 2025. u 22:27
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)