NEVREME U NOVOM SADU: Prouzrokovano mnogo materijalne štete, evo na koji broj građani mogu da prijave probleme nastale nepogodom
OVIM putem obaveštavamo građane da su sve gradske službe i sva javno komunalna preduzeća angažovana u punom kapacitetu na otklanjanju posledica vremenske nepogode koja je sinoć pogodila naš grad.
Foto: Printskrin/ nsuzivo.rs
Prema informacijama iz JKP Vodovod i kanalizacija od 2 do 4 sata jutros na 9 kišomernih stanica na urbanom gradskom području je zabeleženo da je palo 40 litara kiše po kvadratnom metru za 20 minuta, odnosno 3 puta više nego što kanalizacioni sistem može da primi.
Na otklanjanju posledica nepogode angažovana je vatrogasna brigada kao i pripadnici dobrovoljnih vatrogasnih društava u vidu civilne zaštite koji su takođe na terenu u punom kapacitetu.
Molimo građane za razumevanje i strpljenje i uveravamo ih da će gradske službe i preduzeća otkloniti sve probleme koje je nepogoda prouzrokovala i nadalje biti u pripravnosti u slučaju novih padavina.
Građani sve probleme nastale nepogodom mogu prijaviti na dežurni telefon komunalne milicije 021/4872544
Preporučujemo
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)