DOČEK NA TRGU UZ TRUBAČE: Proslava srpske Nove godine u Zrenjaninu

DOČEK srpske Nove godine po julijanskom kalendaru biće organizovan na centralnom gradskom trgu u Zrenjaninu, uz trubače, orkestar Miroslava Stankovića Zmije i vatromet u ponoć, a neće izostati tradicionalno kuvano vino sa karanfilićima i cimetom.

ДОЧЕК НА ТРГУ УЗ ТРУБАЧЕ: Прослава српске Нове године у Зрењанину

Foto: B.G.

 Bez velike pompe, u znatno skromnijem izdanju u odnosu prethodne godine, nakon  prošlogodišnje pauze, Zrenjanin nastavlja tradiciju dočeka na trgu.

Foto: B.G.

 

Trubači će zagrmeti u 23, a tačno u ponoć predviđen je vatromet.

BONUS VIDEO - SNEG U BEOGRADU: Na ulicama komunalne službe

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Konkurs je otvoren: ko zakasni – ostaje bez šanse za ROMA Company subvencije