ČETIRI ULICE BEZ GREJANJA: Zbog havarije na vrelovodnoj mreži u centru Novog Sada
ZBOG radova na sanaciji havarije na vrelovodnoj mreži u Ulici Ilije Ognjanovića 18 u Novom Sadu, u 9.30 sati je prekinuta isporuka toplotne energije za grejanje za objekte u četiri ulice.

Foto N. Živanović
Bez grejanja su u ulicama Ilije Ognjanovića 1-5, 2-18, Modene 1-5, Zmaj Jovina 2-4 i Danila Konstantina 2-4.
U JKP „Novosadska toplana“ navode da se normalizacija u isporuci toplotne energije očekuje danas, 15. decembra, u kasnim večernjim časovima.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)